title

WYTŁACZARKA / WYCISKARKA RONIC® ZYLE MODEL WSJ – NAJNOWSZY MODEL

Wytłaczarka / wyciskarka RONIC® Zyle model WSJ (najnowsza wersja – model 2019), to lider w kategorii prostoty i wygody w pozyskiwaniu świeżych soków. Została wzbogacona o dodatkowe sitko – homogenizator do surówek, musów, sorbetów i lodów. Ze względu na bardzo duży nacisk (siła tłoczenia 2 T), sito zostało wykonane z najlepszej stali chirurgicznej.

 

Jej główna przewaga nad konkurentami (znana z poprzedniego modelu), to dwa wloty na składniki. Mniejszy otwór wsadowy przeznaczony jest dla długich warzyw tj. marchew, drugi otwór o średnicy aż 80/90 mm dla owoców o obłych kształtach. Największy na rynku otwór pomieści jabłko normalnych rozmiarów i jest absolutnie bezpieczny – specjalna śluza klapowa chroni nie tylko przed pryskaniem, ale także przed włożeniem niepożądanych przedmiotów na przykład sztućców, a przede wszystkim dłoni. Rozwiązanie to pozwala obsługiwać urządzenie jedną ręką bez popychacza, co powoduje, że obsługa jest dziecinnie prosta i bezpieczna.

Jedyna taka sokowytłaczarka – największy otwór i 3 sita w komplecie!

2016-07-07_baner02
GC4A0043

Sito z dużymi oczkami

GC4A0044

Sito z małymi oczkami

Sito homogenizujące

Sito homogenizujące

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MODEL WSJ?

DWA OTWORY WLOTOWE

Dwa otwory wlotowe: mniejszy (na długie warzywa) i największy otwór na rynku (80/90 mm, który pomieści cały owoc!

BEZPIECZEŃSTWO I PROSTOTA

Absolutnie bezpieczna i dziecinnie prosta obsługa! Śluza klapowa chroni nie tylko przed pryskaniem, ale i przed włożeniem do sokowytłaczakri niepożądanych przedmiotów. Możesz ją obsługiwać jedną ręką – bez popychacza!

SYSTEM EASY CLEAN

Bajecznie prosty system samoczyszczący Easy Clean. Wystarczy zamknąć zawór, wlać ½ l wody i włączyć urządzenie.

DWUSTOŻKOWY, PIONOWY ŚLIMAK

Jeden, duży, pionowy, dwustożkowy ślimak – łatwość w obsłudze i utrzymaniu czystości. Najwyższej jakości materiał kompozytowy ULTEM® redukuje do minimum szkodliwy wpływ metalu na wartości odżywcze i witaminy. Twój sok będzie jeszcze zdrowszy.

KONIEC KAPANIA!

Wygodny zawór odcinający wypływ soku zapobiegający kapaniu i umożliwiający wykonywanie mieszanek soków o różnych składnikach oraz koktajli.

POWOLNE WYCISKANIE = LEPSZA JAKOŚĆ

Powolny proces wyciskania (47 obr/min) to gwarancja najwyższej wydajności i dłuższej świeżości soków! To wszystko za sprawą niskiej temperatury podczas wytłaczania, małemu tarciu i nienapowietrzaniu wytłaczanego soku!

WIĘCEJ SOKU, WIĘCEJ RADOŚCI

Misa sokowa o dużej pojemności jednorazowo pomieści pół litra wieloskładnikowego soku lub koktajlu.

NIEZWYKLE CICHA

Super cichy, energooszczędny silnik indukcyjny AC o mocy 250W.

ODPORNA NA USZKODZENIA

Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne mające na celu zwiększenie siły wytłaczania oraz odporności na uszkodzenia.

MLEKO ROŚLINNE

Możliwość wytłoczenia mleka roślinnego (sojowego, migdałowego itd) oraz zrobienia koktajli na ich bazie to świetne rozwiązanie dla osób z nietolerancją cukru mlecznego – laktozy lub uczulonych na mleczną kazeinę.

RONIC W LICZBACH

10 lat gwarancji na całe urządzenie!

40 lat tradycji RONIC® w Europie!

25 lat RONIC® na polskim rynku!

Jak jest różnica pomiędzy wyciskarką a wytłaczarką?

Aby wycisnąć sok w wyciskarce, trzeba cisnąć popychaczem. Do wytłaczarki wystarczy włożyć owoc czy warzywo (nawet całkiem spore i twarde, np. jak burak), a reszta dzieje się sama!

 

Zobacz video:

Zainspiruj się naszymi przepisami!