title

Wytłaczarka soku RONIC® Zyle model WP2206 – Wyciśnij maksimum zdrowia!

To szczytowe osiągnięcie w dziedzinie urządzeń do wytłaczania soków z owoców, warzyw i ziół.

 

Zasada działania oparta jest na najbardziej efektywnej technice pozyskiwania soku – powolnym wytłaczaniu na zimno.

Ta metoda, w odróżnieniu od wysokoobrotowego odwirowywania, jest przyjazna dla najwartościowszych składników soku.
Nienapowietrzony sok długo nie ulega biodegradacji. Stworzony z jednego składnika może schłodzony zachować świeżość nawet dwie doby.

3x NAJ

Wyciskarka soku RONIC Zyle jest na całym świecie ceniona jako urządzenie o najniższej prędkości obrotowej – zaledwie 47 obr/min.

 

Powolny proces wyciskania jest gwarancją najwyższej efektywności. Napęd głowicy śrubowej przekazywany jest z super cichego, energooszczędnego 200W silnika indukcyjnego AC poprzez reduktor o wyjątkowo dużym przełożeniu. Pozwala to nie tylko na niespotykane nigdzie indziej obniżenie obrotów, ale zarazem zwiększenie siły nacisku do ponad dwóch ton przy wyjątkowo niedużym zużyciu energii.

Najniższa prędkość obrotowa

Najwyższa efektywność

Najcichsza praca

slider_1

Dlaczego warto wybrać model WP2206?

ODPORNA NA USZKODZENIA

Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne mające na celu zwiększenie siły wytłaczania oraz odporności na uszkodzenia.

DUŻA SIŁA NACISKU

Im większa siła nacisku, tym większa możliwość pozyskania soku.

10 LAT GWARANCJI

Fakt, że sprawdziła się w gastronomii, stał się argumentem dla udzielenia 10 lat gwarancji na jednostkę napędową.

KONIEC KAPANIA!

Wygodny zawór odcinający wypływ soku. Oprócz tego, że nic nam nie kapie, umożliwia wykonywanie mieszanek soków z różnych składników oraz koktajli bezpośrednio w urządzeniu.

WIĘCEJ SOKU, WIĘCEJ RADOŚCI!

Dzięki dużej pojemności dzbanka po zamknięciu zaworu wylotowego możemy wytłoczyć sok po kolei z różnych składników, dodać np. mleko, wszystko razem dokładnie wymieszać i po otwarciu zaworu od razu napełnić pucharki. Jednorazowo otrzymamy około pół litra wieloskładnikowego koktajlu.

MIESZAJ LUB NIE

Mieszanie dużych ilości składników równocześnie z wytłaczaniem jest możliwe dzięki kolejnemu unikalnemu rozwiązaniu - niezależnemu napędowi dla zespołu wycieraczek czyszczących sitko podczas pracy. Niezależny, wzmocniony napęd potrzebny do pokonania oporów mieszania przy okazji poprawia skuteczność oczyszczania sitka. Resztki po różnych produktach są na bieżąco usuwane na zewnątrz, tak więc, jeżeli chcemy, aby smaki się nie mieszały, również jest to możliwe.

HOMOGENIZATOR

Homogenizator – przystawka do surówek, sorbetów i musów jest uzupełnieniem wytłaczarki, rozszerza możliwości urządzenia o dodatkowe funkcje, które są niezwykle przydatne w kuchni. Działa na zasadzie miażdżenia produktów wyjściowych przetwarzając je w jednorodną masę. Nakłada się go na jednostkę napędową, wkładając do środka tę samą głowicę śrubową, której używamy w do wytłaczania.

 

Homogenizator, w odróżnieniu od wytłaczarki, posiada jeden otwór wylotowy, przez który wydostaje się rozdrobniony półprodukt lub wręcz gotowe danie. Wiemy, że korzystne dla zdrowia jest spożywanie dużych ilości surowych warzyw, owoców czy ziół. Istnieje jednak bariera – w odróżnieniu od przeżuwaczy nie mamy dwóch żołądków, nasz układ pokarmowy nie jest gotowy na takie ilości „surowizny”. Jednak odpowiednio rozdrobnione w powolnym procesie miażdżenia (nie miksowania) i odstawione na kwadrans nie stanowią już problemu dla układu pokarmowego.

 

Zobacz video:

homogenizator

ŁATWE CZYSZCZENIE!

Skuteczne samooczyszczanie sitka to dodatkowa korzyść, bo ułatwia utrzymanie czystości. Pomaga w tym jeszcze nasz nieoceniony zawór wylotowy – to jego kolejna zaleta. Po zakończeniu pracy możemy w wygodny sposób umyć urządzenie wlewając kilka razy po pół szklanki wody, na przemian zamykając i otwierając zawór.

 

Zobacz video: