Blog

IMG_4588

Urządzenia Ronic do użytku profesjonalnego

Sokowytłaczarki Ronic nie muszą być wykorzystywane wyłącznie w domach! Od niedawna nasz sprzęt używany jest w sieci barów sokowych Freeze Me! Co sprawia, że można z nich korzystać także w profesjonalnych barach i restauracjach?

 

Bary sokowe to miejsca, w których bardzo istotna jest łatwość i szybkość obsługi urządzeń. Dzięki systemowi samoczynnego wciągania wsadu wytłaczarkę można obsługiwać jedną ręką bez użycia popychacza. W czasie, gdy wytłaczarka produkuje świeży sok, pomiędzy podawaniem kolejnych porcji warzyw i owoców, personel baru może wykonywać inne czynności związane z obsługą klientów.

 

Wytłaczarka posiada duży otwór wlotowy – jedyny tak duży spośród innych tego typu urządzeń dostępnych na rynku. To sprawia, że owoce i warzywa mogą być w niej umieszczane bez konieczności krojenia, co również znacznie skraca czas przygotowania świeżego soku.

 

Dzięki swojej konstrukcji sokowytłaczarka w maksymalnie efektywny sposób wytłacza sok z owoców i warzyw i minimalizuje ilość odpadów. Elementy, z których zbudowane jest urządzenie, powstały z materiałów najwyższej jakości, które zapewniają bezawaryjność.

 

Jednym słowem wyciskarka soków Ronic idealnie nadaje się do użytku profesjonalnego. Łatwość użycia gwarantuje satysfakcję pracowników, a jakość sporządzanych soków to stuprocentowe zadowolenie klientów!

 

IMG_9817

No Comment

12

Post A Comment