Naczynia Ronic

2017-03-29_kurt_2

wozek

Kup naczynia Ronic online.

SKLEP RONIC

BRYTFANNA 24x24

BRYTFANNA 24x24

Idealne naczynie do gotowania i pieczenia produktów o wydłużonym kształcie jak na przykład: gołąbki, szaszłyki, naleśniki, krokiety. Dostępna w 3 rozmiarach.
NACZYNIE DO PODAWANIA 12/24

NACZYNIE DO PODAWANIA 12/24

Uniwersalne naczynie do gotowania zup, makaronów, przygotowywania powideł.
GĘSIARKA 10/21/33

GĘSIARKA 10/21/33

Gęsiarka to rodzaj brytfanny, która bez problemu pomieści w sobie kaczkę czy indyka, co czyni ją niezastąpionym naczyniem w okresie świątecznym.

Dzięki pokrywie wykonanej z żaroodpornego szkła pozwala na pieczenie nawet w 250°

BRYTFANNA 26x26

BRYTFANNA 26x26

Dzięki kwadratowej formie, doskonale nadaje się do gotowania, pieczenia, duszenia i smażenia produktów o wydłużonym kształcie. Świetna również do wypiekania tortów.
PATELNIA 7/24

PATELNIA 7/24

Niezwykle pojemna. Doskonale nadaje się do przygotowywania większej ilości mięsa, drobiu i ryb.
NACZYNIE DO PODAWANIA 8/24

NACZYNIE DO PODAWANIA 8/24

Naczynie świetnie spisuje się w przygotowywaniu zup, sosów,  grysików oraz  powideł.
ZESTAW SZKIEŁ DO PAROWANIA ø20

ZESTAW SZKIEŁ DO PAROWANIA ø20

W połączeniu z naczyniem 12/20 tworzy system przeznaczony do przygotowywania wielodaniowych potraw na parze. Tak zwane “gotowanie bez wody” sprawia, iż żywność zachowuje witaminy i składniki mineralne.
GLASSGARSYSTEM 24

GLASSGARSYSTEM 24

System gotowania na parze, “bez wody”. Jest najzdrowszą metodą kulinarną. Żywność zachowuje witaminy i minerały. Glassgarsystem poprzez wykorzystanie specjalnego stopu i technologii odlewu zapewnia akutermiczność – idealną absorpcję ciepła.

Gwarantuje optymalne rozłożenie temperatury oraz brak odkształceń. Naczynie pomaga w zmniejszeniu zużycia energi wykorzystywanej do gotowania aż o 60%

BRYTFANNA 28X28

BRYTFANNA 28X28

Naczynie doskonale spisuje się podczas gotowania i pieczenia produktów o wydłużonym kształcie. Dedykowana dla dużej rodziny.
NACZYNIE DO PODAWANIA 12/20

NACZYNIE DO PODAWANIA 12/20

Zaprojektowane do gotowania zup, sosów, grysików.
RONDEL 9/16

RONDEL 9/16

Świetnie nadaje się do gotowania mleka, budyniów czy kisieli, zapobiegając ich przywieraniu dzięki wysokiej jakości powłoce antyadhezyjnej.
ZESTAW SZKIEŁ DO PAROWANIA ø24

ZESTAW SZKIEŁ DO PAROWANIA ø24

W połączeniu np. z naczyniem 8/24 tworzy system przeznaczony do przygotowywania wielodaniowych potraw na parze. Gotowanie bez wody.  Jest to jedna z najzdrowszych metod kulinarnych.
GLASSGARSYSTEM 20

GLASSGARSYSTEM 20

Mniejszy system gotowania na parze, “bez wody.” Idealny dla 3 osobowej rodziny. Jest to najzdrowsza metoda przygotowywania posiłków.
PATELNIA 3/24

PATELNIA 3/24

Proponowana do smażenia naleśników, placków, potraw jajecznych. Idealna także do steków, kotletów schabowych, filetów rybnych i drobiowych.
NACZYNIE 7/20

NACZYNIE 7/20

Głęboka patelnia to niezastąpione naczynie w każdej kuchni. Solidne wykonanie i pokrywa z hartowanego szkła czyni je również jednym z najbardziej uniwersalnych. Służyć może do przygotowywania potraw takich jak gulasze, duszone mięso, czy warzywa, jak również dań wymagających wstępnego podsmażenia.
PATELNIA GRILL 26x26

PATELNIA GRILL 26x26

Masz ochotę na grillowany karczek, kiełbasę czy bakłażany? Patelnia grillowa bez problemu poradzi sobie z takimi daniami. Jej kształt zapewnia bardzo dużą powierzchnię grzewczą, a prążkowane dno sprawia, że potrawy nie tylko smakują , ale i wyglądają jak z prawdziwego grilla. Dodatkowo pomaga to w odsączeniu tłuszczu z mięs, które znane są z jego nadmiaru. Istnieje opcja zakupu z pokrywą.
PATELNIA 5/26

PATELNIA 5/26

Patelnia to jedno z najczęściej używanych naczyń w kuchni. Ze względu na częstotliwość użytkowania i wysokie temperatury podatna jest na odkształcenia. Prezentowana patelnia wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które czynią ją praktycznie nie do zużycia. Idealnie nadaje się do przygotowywania potraw wymagających smażenia takich jak kotlety, naleśniki czy jajecznica, a dzięki najwyższej klasy warstwie antyadhezyjnej zapobiega ich przywieraniu, nawet bez użycia oleju.

Marka Ronic dba o swoich Klientów i pragnie zaoferować im jak najwyższą wartość oferowanych produktów. Właśnie dlatego nasze produkty nie są sprzedawane w punktach sprzedaży detalicznej, ponieważ naszym zdaniem najlepszym miejscem na prezentację możliwości urządzenia jest jego naturalne otoczenie – Państwa dom. Oferujemy bezpłatne spotkania w dogodnym dla Państwa terminie, gdzie będziemy mogli bezpośrednio zaprezentować wszystkie walory urządzenia. Takie spotkania to:
-pewność dla Państwa, iż znacie wszystkie możliwości produktów Ronic
-najlepsza cena prosto od producenta, bez pośredników
-wygoda, wszystko mogą zobaczyć Państwo we własnym domu.