Kontakt

Przedstawiciel RONIC®,ZYLE®, MAGIMIX, WARTMANN®:

Biuro Obsługi Klienta
ul. Brukowa 6 lok. 35
91-341 Łódź

+48 571 309 285 – Katarzyna

bok@ronic.pl

Autoryzowany serwis marki RONIC
+48 571 309 281

bok@ronic.pl

Informacje o produktach/współpraca

+48 571 309 291

info@ronic.pl

Jak wziąć udział w pokazie?

Adres email

Numer telefonu

Miasto


"Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkoła Dobrego Smaku Sp. z o.o. w celach marketingowych (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U.133 Poz.883). Jednocześnie oświadczam, że cel przetwarzania moich danych osobowych jest mi znany i jestem świadomy(a) faktu, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania.


captcha

Najlepszą formą poznania jakości i unikalnych możliwości urządzeń marki RONIC® jest prezentacja na żywo podczas prezentacji targowych i domowych. Ten rodzaj sprzedaży bezpośredniej, dzięki pominięciu pośredników, pozwala zaoferować produkt najwyższej jakości za atrakcyjną cenę.

 

Dzięki prezentacji cena staje się jeszcze bardziej atrakcyjna, ponieważ umożliwia maksymalne wykorzystanie wszystkich walorów użytkowych naszych urządzeń.
Przywiązujemy szczególną wagę do zapoznania się z Państwa indywidualnymi potrzebami, dzięki czemu możemy idealnie dopasować typ i model urządzenia, a nawet rodzaj diety.
Wszystko dla Państwa zdrowia i wygody!