Paveikslėlis
szuperszybki

Odkryj potencjał Blendera Molekularnego!

2015-09-02_blender_21

30.000 obrotów na minutę

Blender molekularny ma wielką moc – 2,5 KM, która jest niezbędna do produkcji zielonych koktajli, gotowania bez elementów grzejnych lub kruszenia lodu. Ten nowatorski blender wykonuje aż 30 000 obrotów na minutę, a dzięki oryginalnym japońskim ostrzom jest w stanie rozdrobnić nawet najtwardsze produkty. Mając w domu blender molekularny, będziesz mieć możliwość łatwego i szybkiego przygotowania pysznych, a co ważniejsze, zdrowych posiłków!

blender-molekularny-elektroniczny-zyle-by-ronic (1)

Kosmiczna technologia

Blender Zyle by RONIC® dzięki kosmicznie szybkim obrotom (prędkość liniowa 400km/h) rozdrabnia surowe produkty aż do rozmiarów nanocząsteczek , zapewniając całkowitą przyswajalność składników pokarmowych przy jednoczesnym zachowaniu cennego błonnika, witamin, minerałów oraz antyoksydantów. Rozdrobnione w pył zostają nawet skórki warzyw i owoców, oraz gniazda nasienne, które po wymieszaniu z innymi składnikami tworzą zdrowe, pyszne potrawy i napoje.

konsola edit
blender2

Rozwiązanie dla każdego

Technologię blendowania molekularnego pokochali zwolennicy „Raw food”, czyli tak zwanej surowej diety. Jest ona oparta na spożywaniu suro wych produktów, których termiczna obróbka nie przekracza 40 stopni Celsjusza. Taki sposób przygotowania posiłków pozwala na zachowanie ich wszystkich wartości odżywczych, minerałów i witamin. Obróbka termiczna odbywa się w zupełnie innowacyjny, niespotykany dotąd sposób – bez grzewczej płytki (oporowej czy indukcyjnej). Cały proces podgrzewania opiera się na niezwykle wysokich obrotach ostrza, które wprawiając w ruch cząsteczki płynu jednocześnie wytwarzają ciepło. Wystarczy tylko kilka minut wysokich obrotów, aby doprowadzić płyn do wrzenia. To nie jest magia, to kosmiczna technologia!

pojemnik

Szybkie zmywanie

Po spożyciu koktajlu należy wlać do pojemnika jeden litr wody i włączyć blender na około pół minuty. Później wystarczy wylać wodę i naczynie jest już umyte!

Prosty w obsłudze

Panel sterowania blendera jest jasny i prosty w obsłudze, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na naukę obsługi. Włącz blender i korzystaj z jego możliwości ciesząc się pysznymi, zdrowymi posiłkami!

konsloa2